Untitled Document
| İRTİBAT |  
 REFERANSLARIM
 EFT--EMO FREEDOM --ESİN UZER
 ÇAKRALAR VE OLUMLAMALAR--ESİN UZER
 RA SHEEBA REİKİ--ESİN UZER

Günlük falinizi Okuyun 
SHAMBALLA ENERJİSİ
Shamballa birkaç farklı tipteki enerjilerin karışımıdır :
1. Evrensel Yaşam Gücü (Reiki) Enerjisi, etrafınızdaki “nesneler” dahil tüm varlıklarda işleyen enerjidir. Bu, yaratan ve yaşam veren enerjidir ve bu “nesneleri” de içerir, çünkü onlar da bu enerjiden yapılmıştır. Herkes ve her şey bu enerjiden yapılmıştır. Bu sevgi enerjisidir. Sevgi yakıttır.
2. Mahatma Enerjisi ayrıca BEN'İM varlığı olarak bilinir. Bu Kaynak olarak Ben'in farkındalığıdır. Bu sizin her şeyden ayrı olduğunuz anlamına gelmez, gerçek şu ki, bu, Birliğin anahtarının içinizde olduğunu söyler. Bu sizin Bütünlüğünüzün gerçekte kim olduğunun tanınmasıdır. Bu Saf, Koşulsuz Sevginin en güçlü enerjilerinden biridir. Bunun Dünyaya yeni bir var oluş yolu getiren harmonik convergence'den beri insanlık için mevcut yeni bir enerji olduğu söylenmektedir. İçinizdeki kendinize ulaştığınızda ve Bütünlüğü, Birliği bulduğunuzda, diğer herkesin sizin bir parçanız olduğunu kavrarsınız. Ve siz de herkesin ve her şeyin bir parçasısınız. Her Şey Birdir.
3. Yükselmiş Üstatların Enerjisi. Yükselmiş Üstatlar yeniden doğum döngülerini tamamlamış ve şimdi insanlığın öğretmenleri olarak ruh formunda var olan varlıklardır. Onların amaçları bir bütün olarak gezegenin tekamülüne ve diğerlerinin spiritüel tekamülüne yardım etmektir.
Çok - Boyutlu Ne Anlama Geliyor ?
Shamballa Çok - Boyutlu olarak adlandırılıyor, çünkü o Bütünlük üzerine odaklanır. Shamballa ile çalışırken öyle seçtiğimizde bizim için çalışmak için gelen hepimizin kendimizin değişik veçhelerimiz var. Bunların bazıları uzun bir süredir taşımakta olduğumuz fiziksel ağrı olarak tanıdıktır. Diğer zamanlar olaylar ortaya çıkar ve bunların neden olduğunu bilmeyiz. Artık çalışmayan ilişkilerin bırakıldığı zor bir zaman geçirmemizin nedenini bilmeyiz. Bizi inciten, birine veya var olmanın bir yoluna öyle çekilmiş hissederiz ki, bunun neden olduğunu anlayamayız, o kadar çok şifa verdikten sonra, yardımı olmaz. Bu çoğumuzun yardım, yanıtlar için arayışa başladığımız zamandır ve olaylara bakmanın bütünüyle yeni yollarını, bütünüyle yeni anlayışlarını eşzamanlılıklar ile keşfederiz.
Daha önceden var olduğunu bilmediğimiz bir dünyayı keşfederiz. Anlamaya başlarız ve eşzamanlılıkların tüm yaşamın birbirine bağlı olduğu anlamına geldiğini derinden hissederiz. Bu bize kendimizin ve diğerlerinin, sevgiye, şifaya ve bütünlüğe gereksinimi olan diğer parçalarının yeni anlayışlarını verir. Eğer yükseliş fikrini bütün olmak olarak düşünürseniz, o zaman Shamballa Çok - Boyutlu Şifa bize sevmek, iyileşmek ve bireysel ve kollektif olarak kim olduğumuzu bütünleştirmek için yardımcı olur. Yeni kavrayışlar geçmiş yaşamları, sezgisel gelişmeyi, enerjisel bağlantıları, rehberlerle, meleklerle ve sevdiğiniz yardımcılarla ve öte aleme geçenlerle vs. çalışmayı kapsayan yeni yolları açar. Dünya Ana'nın derinden hissedilen sevgisi ve partnerlik hissi açılır. Bunlar herkesin deneyimleyeceği şeyler değilken, şifa enerjileri ile çalışan çoğu kişi için gerçektir. Shamballa Çok - Boyutlu olarak adlandırılır, çünkü Bütünlük kendimizin tüm seviyelerinin iyileşmesini kapsar. Her Şey Bir'dir.
Bir çok insan Shamballa'yı Reiki'de bir sonraki adım olarak adlandırıyor. Shamballa'nın diğer herhangi bir Reiki ekolünden daha iyi olduğunu söylemek niyet edilmemiştir. Anlatılmak istenen Shamballa'nın kendimiz ile başlayan, tüm yaşamın birbirine bağlılığı vasıtası ile şifa üzerine odaklanmaya izin veren enerjilerin bir harmanı olduğudur. Shamballa enerjileri nedeni ile, gezegeni ve tüm yaşamı iyileştirmek kendini - iyileştirme ile yapılabilir. Diğer Reiki ekolleri ile gerçekleşen bir çok şifa başarıları keşfedeceksiniz, ama Shamballa'nın odağı kişisel şifa vasıtası ile gezegensel şifadır.
Eğer durum böyle ise, neden el ile şifa olarak öğretildiğini merak edebilirsiniz. Onu bu şekilde öğretmeyi seçiyorum, çünkü çoğu insan iyileştirmek için ve kendilerini Birliğin hizmetine sunmak için dokunsal/dokunulur, genel bir duyum yolu arıyor. Bunu bir Reiki formu olarak öğretmek bir anlam veriyor, çünkü yıllarca çalışmaya gerek yok. Spiritüel gelişim ile ilgili okumak yerine, Shamballa onu canlı yaşamanıza ve o olmanıza yardım ediyor. O bir günde birkaç dakika şifa verirken bunu yapmaya yardım ediyor ve Çok - Boyutlu veçhe vasıtası ile siz spiritüel olarak açılırken ortaya çıkan korkuyu ve diğer kişisel sorunları bütünleştirmeye yardım ediyor.
John Armitage (Hari Das Melchizedek)DİĞER HABER BAŞLIKLARI
USUİ REİKİ
BURCUNUZUN KARAKTERİNİ ÖĞRENİN
REİKİNİN EVRENSEL KURALLARI--ESİN UZER
SHAMBALLA ENERJİSİ
ÇEKİM YASASI---REİKİ MASTER ESİN UZER
AURAMIZ--ENERJİ BEDENİMİZ ESİN UZER
REFERANSLARIM
ÇAKRALAR VE OLUMLAMAR
KRİSTALLER
ŞANS,BAŞARI,AŞK VE PARA AÇICI--ATLANTİS ŞANS YÜZÜĞÜ
REİKİ MASTER ESİN UZER--USUİ REİKİ
BURCUNUZUN GÜZELLİK REHBERİ--ASTROLOG ESİN UZER
NLP MASTER ESİN UZER
REİKİ NEDİR


Sitenin Tüm Haklari Esin Uzer 'e aittir. Izinsiz hiçbir sekilde kopyalanamaz. WebDesign CreaTH!NK