Untitled Document
| İRTİBAT |  
 REFERANSLARIM
 EFT--EMO FREEDOM --ESİN UZER
 ÇAKRALAR VE OLUMLAMALAR--ESİN UZER
 RA SHEEBA REİKİ--ESİN UZER

Günlük falinizi Okuyun 
EFT--EMO FREEDOM --ESİN UZER
Emotional Freedom Techniques (EFT) EĞİTİM

EFT ile YAŞAM DENGELEME ÇALIŞMASI
Yaşamımızın pek çok alanında sorun yaşarız, bunlara verdiğimiz tepkilerin niteliği ise yaşam düzeyimizi, sağlık ve mutluluk katsayımızı oluşturur. EFT yöntemini kullanarak , tepkilerimizi dengeli ve olumlu nitelikte olmaları yönünde değiştirebiliriz. Hayatın her anı, tadına doyulmaz bir ziyafete dönüşebilir.
EFT İLE YAŞAM DENGELEME ÇALIŞMASI, bir çakra dengeleme çalışmasıdır ve süregiden atelyeler olarak düzenlenmiştir. Her ay bir çakra üzerinde yoğun arınma çalışmaları gerçekleştirilecektir ve katılımcılar bir diğer çalışmaya kadar aynı çakra üzerinde ev ödevleri yapacaklardır. Her atelye, EFT'nin yanı sıra, çeşitli meditasyonlar, imgeleme çalışmaları ve nefes teknikleri ile mantralar içerir..
Bu atelyelere katılabilmek için önceden EFT Temel Eğitimi almış olmanız gerekmektedir. .
EFT ile çözebileceğiniz sorunlara bir kaç örnek şunlar olabilir:
* Olumsuz Duygular (Stres, bağımlılık, öfke, endişe, acı, üzüntü, suçluluk, güvensizlik, korku, nefret, kıskançlık, fobi, panik atak, depresyon ...)
* Olumsuz İnançlar (''Talihsizim'',
''Yalnızlığa mahkumum'', ''Bilgim yetersiz'',
''Kimseye güvenmemek lazım'', ''Para hiç gelmeyecek'' ...)
* Duygusal Travma (Kaza, cinsel taciz, zorbalığa uğrama, terk edilme, işten atılma, soygun, yakınını kaybetme, haksızlığa uğrama...)
* Bedensel Sorunlar (Allerjiler, sırt ve bel ağrıları, fibromiyalji, kabızlık, cinsel sorunlar, şişmanlık, sedef hastalığı, karın ve mide ağrıları ...)
* Hedef Belirleme (İşyerinde, ilişkilerde, kazanç düzeyinde, başarılacak projelerde, toplumda yer belirlemede, hayat amacını ortaya çıkarmada...)
* Performans Artırma (Sınav, iş, spor, sanat, kolay odaklanma, hafıza geliştirme, yaratıcılık, disiplin geliştirme, verim artırma...)
* Kişisel Gelişim ve Olumlu Düşünce Modelleri Geliştirme
* Ruhsal Gelişim (Dinginlik, sevecenlik, affetmek, sevgi ve hoşgörü geliştirme...)
EFT, olumsuz duygu ve düşüncelerin silinerek, yeni olumlu düşünce modellerinin zihne kolayca, hemen yerleştirilmesini sağlayan ve kişinin kendi kendine uygulayabileceği bir yöntemdir. Soruna bağlı olarak başarı oranı %90-95 arasındadır, alınan sonuçlar hızlı ve kalıcıdır.
Duygusal Özgürleşme Teknikleri bir günde kolayca öğrenilir, kolay uygulanır ve psikoloji, enerji sistemi, teşhis ve tedavi konularında eğitim gerektirmediği için herkes uygulayabilir.
EFT, psikoterapistlerin ya da psikiyatristlerin yerini tutmaz, ilaç veya terapi gerektiğinde uzmanlara başvurulmalıdır. Terapi sırasında EFT kullanıldığında başarı belirgin şekilde artar. EFT yöntemi Reiki, meditasyon, yoga ile birleştirilerek kullanılabilir.

''EFT: Duygusal Özgürleşme Teknikleri''
nedir?
Duygusal Özgürleşme Teknikleri, özgün tanımıyla 'Emotional Freedom Techniques' (EFT) gerek ağır ruhsal sorunların; gerekse günlük streslerin, bağımlılıkların, öfke, endişe, acı, üzüntü, suçluluk gibi olumsuz duyguların, uyku düzensizlikleri, sınav heyecanı, güvensizlik, yersiz korku gibi problemlerin ortadan kaldırılmasında kullanılan ve kişinin kendi kendine uygulayabileceği bir yöntemdir. Soruna bağlı olarak başarı oranı %90-95 arasındadır.
EFT her tür duygusal ve zihinsel sorunun birkaç dakika veya birkaç gün gibi çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldırılması için kullanılır, parmak uçlarıyla bedendeki bazı akupunktur noktalarına dokunulması yoluyla uygulanan bir enerji çalışmasıdır. Temel prensibi, ifade edilmemiş her tür olumsuz duygunun kişinin enerji bedeninde tıkanıklıklar veya aksamalar oluşturması, bu nedenle düzgünce akamayan enerjinin zihinsel, duygusal ya da bedensel rahatsızlıklara yol açmasıdır. EFT sürecinin gerekleri yerine getirilerek, enerji kanallarının uç noktalarına uygulanan hafif vuruşlar ile bu tıkanıklıklar açılır ve enerji dengelenir. Böylece, olumsuz duygular ortadan kalkar, yerine olumlu düşünce ve inançlar yerleşir. Alınan sonuçlar hızlı ve kalıcıdır.
Hepimiz başımızdan kötü bir olay geçtiğinde, olumsuz ve derin bir deneyim yaşadığımızda bunun etkilerini yıllarca taşıdığımızı biliriz. Doğu tıbbına göre, bunun nedeni, geçirdiğimiz travmanın enerji bedenimizde bıraktığı tıkanıklıklardır. EFT'nin kuramı bunun iyice genişletilmiş halidir:
'Bütün olumsuz duyguların nedeni bedenin enerji sisteminde meydana gelmiş bir aksaklıktır.' Bu aksaklık enerjisel olarak giderildiği anda duygusal düzeyde de giderilir ve kişi olumsuz duygulardan kurtulur. Bu basit yöntem ile tüm yapılan, bir yandan halletmek istediğiniz sorunu zihninizde tutarken ve bununla ilgili duyguların ortaya çıkmasına izin verirken, diğer taraftan parmak uçlarınızla bazı akupunktur noktalarına hafifçe vurmaktan ibarettir. ESİN UZERDİĞER HABER BAŞLIKLARI
USUİ REİKİ
BURCUNUZUN KARAKTERİNİ ÖĞRENİN
REİKİNİN EVRENSEL KURALLARI--ESİN UZER
SHAMBALLA ENERJİSİ
ÇEKİM YASASI---REİKİ MASTER ESİN UZER
AURAMIZ--ENERJİ BEDENİMİZ ESİN UZER
REFERANSLARIM
ÇAKRALAR VE OLUMLAMAR
KRİSTALLER
ŞANS,BAŞARI,AŞK VE PARA AÇICI--ATLANTİS ŞANS YÜZÜĞÜ
REİKİ MASTER ESİN UZER--USUİ REİKİ
BURCUNUZUN GÜZELLİK REHBERİ--ASTROLOG ESİN UZER
NLP MASTER ESİN UZER
REİKİ NEDİR


Sitenin Tüm Haklari Esin Uzer 'e aittir. Izinsiz hiçbir sekilde kopyalanamaz. WebDesign CreaTH!NK