Untitled Document
| İRTİBAT |  
 REFERANSLARIM
 EFT--EMO FREEDOM --ESİN UZER
 ÇAKRALAR VE OLUMLAMALAR--ESİN UZER
 RA SHEEBA REİKİ--ESİN UZER

Günlük falinizi Okuyun 
KRİSTALLER
Kristali programlama işinin nasıl yapılacağını, şimdi aşamalar halinde inceleyelim:1.Aşama:Temizleme: Yeni bir programı yüklemeden önce, kuvarsınızı içindeki her türlü düşünceden arındırmanız gerekir. Bunun için ilk olarak kuvarsınızı dik olarak sol elinize alın.

Çok iri bir kuvarsla çalışıyorsanız, onu yine dik bir vaziyette, düz bir zemin üzerine de koyabilirsiniz.

Daha sonra, sol elinizle kristalinizi taban kısmından kavrarken, beyaz bir ışığın elinizden çıkıp kristalinizin taban kısmına geçtiğini ve sonra da gövde bölümünden geçerek, uç kısmına kadar uzandığını hayal edin.2.Aşama: Programın Belirlenmesi: Başlangıç aşamasında, her kristale tek bir program yüklenmesi tavsiye edilir. Böyle yapılmadığında, birbirlerine ters düşen mesajlar veya karmaşık çıktılar elde edilebilir. Bu nedenle detayla programlarınızı daha sonraya erteleyerek, basit programlar kullanın.

Diğer yandan, yüklenen programın kullanıcısına fayda getirecek türden olmalarına da dikkat edin. Oluşturduğunuz programlarda kendi gelişiminize yönelik izler bulunmalıdır.

Kristalle yükleyeceğiniz programın olumsuz yönleri olmaması da önem taşır. Aksi halde olumsuzluklar artarak sizin üzerinizde ters etki yaratabilirler. Kristaller konuşma diline cevap vermezler.

Bu nedenle her programı birbirini izleyen bir film şeridi gibi (yani, görüntü olarak) dikkatle tasarlamalıyız. İlerleyen çalışmalarınızda, sesleri ve renkleri de programlayabilirsiniz.


Kişisel Kristaller: Meditasyon yapabilmek için, takı olarak kullanılanlar dahil tüm kişisel kristallere, önceden kendi görüntünüzü yükleyebilirsiniz. Bunun için öncelikle kendinizi sağlıklı ve mutlu birisi olarak hayal etmelisiniz.Yükleme çalışmalarına başlamadan önce de, vücudunuzun çevresine sizi her türlü olumsuzluktan koruyabilecek olan koruyucu bir duvar örmeniz tavsiye edilir.

Kristallerle çalışan bir kişi, olmak istediği kişiliğe (bir artist, doktor, araştırmacı gibi) kendisini o şekilde hayal ederek ulaşabilir.İnsanın kendi benliğini aşma imkanlarının bir sonu yoktur.

Programlama sırasında isteklerinizden emin olun ve kendinize güvenin, çünkü arzu ettiğiniz şey, geç de olsa mutlaka gerçekleşecektir.

Eski bir deyişi hiç unutmayın: "Neyi istediğinizden emin olun ki, onu elde etmek çok kolay olsun."DİĞER HABER BAŞLIKLARI
USUİ REİKİ
BURCUNUZUN KARAKTERİNİ ÖĞRENİN
REİKİNİN EVRENSEL KURALLARI--ESİN UZER
SHAMBALLA ENERJİSİ
ÇEKİM YASASI---REİKİ MASTER ESİN UZER
AURAMIZ--ENERJİ BEDENİMİZ ESİN UZER
REFERANSLARIM
ÇAKRALAR VE OLUMLAMAR
KRİSTALLER
ŞANS,BAŞARI,AŞK VE PARA AÇICI--ATLANTİS ŞANS YÜZÜĞÜ
REİKİ MASTER ESİN UZER--USUİ REİKİ
BURCUNUZUN GÜZELLİK REHBERİ--ASTROLOG ESİN UZER
NLP MASTER ESİN UZER
REİKİ NEDİR


Sitenin Tüm Haklari Esin Uzer 'e aittir. Izinsiz hiçbir sekilde kopyalanamaz. WebDesign CreaTH!NK